Газоблок

  • моб. +38 (050) 388-45-16
  • моб. +38 (050) 331-59-12
  • Офіційний дистриб'ютор
    ООО "Керамейя" в м. Київ та Київській обл.

ТОВ "КЕРАММАКЕРТ" пропонує будівельному ринку  України - газоблок ТМ "СТОУНЛАЙТ"(м.Бровари,Київської обл.) та ТМ "АЄРОК" (м.Обухів та м.Березань Київської обл.).

Газоблок - будівельний матеріал з порожнистою структурою. Діаметр його пор досягає 3 мм. Цей матеріал виготовляється з кварцового піску, цементу, вапна і речовин-газоутворювачів. Як газоутворювачі використовується алюмінієва пудра.При взаємодії з вапном, вона виділяє водень, який сильно спінює розчин. В результаті суміш стає пористою і сильно збільшується в об'ємі.Після замішування суміш поміщається в спеціальні форми, в яких вона залишається до первинного схоплювання. Потім моноліт витягується і нарізається на більш дрібні заготовки.Після цього кожен газоблок піддається обробці в автоклаві для остаточного твердіння.Готовий газоблок має низьку об'ємну вагу, так як він містить велику кількість повітряних осередків.В сумі вони можуть займати до 85% від усього об’єму матеріалу. Коєфіціент теплопровідності газоблоку складає 0,08-0,12 в\м.К.Цей показник залежить від якості і марки сировини,використовуваного при виробництві блоків та густини виробів.

 

При побудові несучих конструкцій будівлі велике значення мають теплоізоляційні властивості матеріалу. Саме тому газобетонні блоки Стоунлайт оптимально підходять для зведення міжкімнатних і міжквартирних огорож. У них низький показник теплопровідності завдяки повітрю, укладеним в порах.

Звукоізоляційні властивості газобетону СТОУНЛАЙТ задовольняють всім вимогам державних будівельних норм і не вимагають прийняття додаткових заходів. Це підтверджується результатами досліджень, проведених в будівлях з газобетону. Загальновідомо, що при обчисленні звукопоглинальних якостей застосовуваних будматеріалів, поряд з тілом стіни враховуються і відповідні властивості облицювання-утеплювача. Однак феномен в тому, що звукоізоляційні властивості stonelight дозволяють в ході зведення будинків обходитися без цієї захисної оболонки. Таким чином, досягається технологічний ефект «два - в одному», який обіцяє значну економію ресурсів.Звук добре поглинається і керамічною цеглою, хоча якщо проаналізувати шлях коливань, що йдуть крізь елементи конструкції, то пористий газосилікатний блок в порівнянні з ним демонструє кращі показники по гасінню низькочастотних шумів.Звукоізоляція газоблоку СТОУНЛАЙТ, представленого на вітчизняному ринку, визначається ступенем можливості виробів з нього затримувати шум значною гучності. У свою чергу, на звукоізоляційну здатність матеріалу впливає його питома вага і товщина деталі.

Для ефективного будівництва газоблок Стоунлайт комплектується клейовою сумішшю.Модифіковані сухі суміші (клейові суміші) являють собою суміш мінеральних в'яжучих,мінеральних наповнювачів строго фіксованої дисперсності, полімерних сполучних імодифікуючих хімічних добавок. У порівнянні з традиційними, розчинні суміші клейові склади мають наступні переваги:

Підвищується якість будівельних робіт завдяки ретельно підібраному складу сумішей і більш якісному перемішуванню з водою, 
ніж у випадку традиційних розчинів.
• В залежності від виду робіт і рівня механізації в 1,5 - 3,0 рази підвищується продуктивність праці;
• У 3-4 рази знижується матеріаломісткість робіт;
• Завдяки високій точності геометричних розмірів блоків СТОУНЛАЙТ ™ і використання будівельних сумішей можна вести тонкошовную 
кладку,  яка забезпечить міцне зчеплення між блоками і виключить так звані «містки холоду» в конструкції;
• Велика морозостійкість у порівнянні з традиційними розчинні суміші.
ТОВ "КЕРАММАРКЕТ пропонує продукцію компанії АЄРОК (https://aeroc.ua).Ціна газоблоку ТМ "АЄРОК" поданана на офіціальному сайті
 компаніі та узгоджується з нашими мененджерами в кожному конкретному випадку в залежності від об'єму поставок та форми оплати.