Новини

  • моб. +38 (050) 388-45-16
  • моб. +38 (050) 331-59-12
  • Офіційний дистриб'ютор
    ООО "Керамейя" в м. Київ та Київській обл.
10.01.2022 р
З Новим роком та Різдвом Христовим ,дорогі друзі!
Дорогі друзі!Закінчуються свята і вже настав час приступати до роботи.Приїжджайте до нас, до Кераммаркету, і ви познайомитесь з новою продукцією компаніі "Керамейя"-широкого асортименту:різних кольорів,різноманітних поверхонь,форм та розмірів.Ваши будинки, побудовані з нашої цегли, сучасні,довговічні ,красиві-будуть шикарно виглядати.Гарантія виробника -100років.


17.03 -19.03.2021 Будівельний сезон 2021 відкрито!!!!  
Ось і завершилась головна будівельна подія року Міжнародна виставка  2021! Три насичені, яскраві, активні дні промайнули непомітно! Організатор   - компанія 
12.03.2021 Ми переїхали в новий офіс
Дорогі друзі,вже починається будівельний сезон і ми дуже раді запросити вас, до нас, в новий офіс. Ми переїхали в центр Броварів на вул. Київську 221 - біля Церкви.
Ще не всі роботи закінчено - продовжуємо облаштовувати територію, склад та лабораторію. ТОВ "Кераммаркет" пропонує будівельному ринку стінові вироби- такі як керамічні (крупноформатні блоки, керамічна цегла) ,так і газоблоки. Основна вимога до стінових виробів -це їх теплопровідність та довговічність. Стіна має бути теплою та довговічною.Ми вам запропонуємо різні варіанти на Ваш вибір, враховуючи і економічну складову. Також пропонуємо широкий спектр обличкувальних материалів-в першу чергу це керамічний клінкер (ТМ КлінКерам) широкої кольорової гами,текстури та високої якості. Дуже цікавий новий матеріал-гнучкий клінкер, широкої кольорової гами, який моделює клінкерну цеглу.Керамічна, черепиця, керамічна. бруківка, керамічні труби, керамічна обличкувальна цегла для зовнішніх робіт та керамічні плитки, різного призначення та санстройкераміка, представлені в компанії Агромат; цікаві матеріали для внутрішніх робіт та всі необхідні супутні матеріали та вироби. Сподіваємось,що новий сезон принесе всім нам вдачу, радість спілкування та фінансові досягнення.12.02.2021 Пропонуємо новинку - Керамічну сендвіч трубу (виробництво Україна)-(050)3884516

Керамічну сендвіч трубу зроблено з вогнетривкої кислостікої кераміки. В якості утеплювача використовували базальтове волокно. В якості  захисної оболонки використовують нержавіючу сталь товщиною  0.5мм. Застосовується  для систем опалення.Температура димових газів: 1200°С.Виготовляють 2 розміри труб : внутрішній діаметр  170 мм та 200мм.Довжина труби -500мм;товщина стінки: 60 мм.

09.02.2021       
                Нові колористики клінкерної цегли виробництва ТОВ "КЕРАМЕЙЯ"(Україна,Суми)
ТОВ "Керамейя" весь час працює над розширенням асортименту керамічного клінкеру для обличкування фасадів.
Вашій увазі представлено нові затверджені колористики клінкерної цегли.